اولین پلتفرم فروش عمده لوازم پزشکی ، دندانپزشکی ، آزمایشگاهی
پارمانو

درباره پارمانو

پارمانو بستری برای ارتباط بین خریدار و فروشنده در حوزه تجهیزات پزشکی می‌باشد. پارمانو امکان تبلیغ ، اطلاع رسانی و معرفی محصولات تخصصی شما را در بستری دیجیتال فراهم نموده و برای این منظور از به روز ترین دانش نرم افزاری بهره جسته است. در پارمانو تلاش بر این است تا فرایند ارتباط خریدار و فروشنده مشابه با بازار فیزیکی باشد اما سهل تر و سریع تر و البته مطمعن تر.
پارمانو زیرساخت های لازم برای فروش کالا به مصرف کننده و همچنین معاملات بین کسب کارهای حوزه تجهیزات پزشکی و عمده فروشان و خرده فروشان را فراهم کرده است.
پارمانو دستیار فروش شماست و برای شما مشتری وفادار می سازد. پارمانو علاوه بر اراِیه امکانات فروش، فضای عادلانه و حرفه ای به منظور استعلام قیمت گروهی و برگزاری مناقصه های تخصصی را در اختیار کاربران خود قرار میدهد.
پارمانو با تسهیل و تسریع ارتباط بین عمده فروش و خرده فروش و ایجلد بستری مناسب برای ارتباط مستقیم و بدون واسطه ی خریدار و فروشنده موجب رونق اقتصادی و رشد کیفی کسب و کارهای حوزه تجهیزات پزشکی خواهد بود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از بخش های پارمانو به قسمت راهنما مراجعه کنید. همچنین جهت ارتباط با پارمانو لطفا از صفحه تماس با ما استفاده کنید.