اولین پلتفرم فروش عمده لوازم پزشکی ، دندانپزشکی ، آزمایشگاهی
پارمانو

شما هم تامین کننده پارمانو شوید

تامین‌کنندگان گرامی، دنیا به سرعت در حال تغییر است و همه کسب کارها با هر اندازه از این تغییرات متاثر خواهند بود. دنیای دیجیتال در این گذر تغییر، امکانات و تسهیلات گسترده‌ای را به ارمغان آورده است. صاحبان کسب و کار با بهره‌گیری مناسب از فناوری اطلاعات می‌توانند از منافع آن بهره گرفته و نه تنها از ضررهای ناشی از این تغییرات و شرایط سخت کنونی بکاهند بلکه می توانند با استفاده از این شرایط به توسعه کسب و کار خود بپردازند.
پارمانو امکانات گسترده‌ی سخت‌افزاری، نرم‌افزاری، لجستیک، اطلاع‌رسانی و تبلیغات برای معرفی شما و افزایش سهم فروش کالا و خدمات‌تان را در بستر دیجیتال مهیا کرده است. برای سهولت استفاده از امکانات دیجیتال سعی بر این بوده که فرآیندهای دیجیتال (معرفی و فروش کالا و خدمات) تا حد ممکن به فرآیندهای فیزیکی نزدیک باشد . ما مشتاق همکاری و مشارکت با افراد، شرکت‌ها و سازمان‌ها برای پیشبرد اهداف تجاری شما عزیران هستیم.
پارمانو با پشتیبانی و حمایت از تامین‌کنندگان در بخش فروش کالا و خدمات با ایجاد امکانات گسترده و بهره‌گیری بیش از 5000 تامین کننده و بیش از 35 هزار محصول می تواند محل مناسبی برای ایجاد روابط تجاری باشد.
پارمانو افتخار دارد به منظور ساختن روابط تجاری جدید و مستحکم، از شما دعوت نماید تا از خدمات موثر و مفید سایت و ربات پارمانو استفاده نمایید.

جهت ثبت نام از طریق تلگرام یک پیام به t.me/parmano بدهید
یا مستقیما به t.me/stmbot مراجعه کنید.